על המאמנת

שמי ויקטוריה דגן. נולדתי בעכו בשנת 1965. אני מאמנת אישית לניהול בית.

לאחר שירותי הצבאי פניתי ללימודי שיקום נכים. בסיום הלימודים התחתנתי ועברתי לתל אביב. כעבור שבוע התחלתי לעבוד באופן פרטי עם אנשים בעלי מוגבלויות בבתיהם.

בעבודתי שילבתי את הנטייה הטבעית שלי לניהול בית. שילוב ×–×” הוליד רעיונות ואלתורים ששירתו את ×—×™×™ המטופלים, העניקו להם מימד חדש בחייהם, ופתחו צוהר לעשייה עצמאית – לו רק תוך עשייה של משימות פשוטות בבית.

ניהול הבית נעשה מעתה בשיתוף פעולה בין המשקם והמשוקם תוך הבנת הצורך בצד הרגשי של בעל המוגבלות לעשות ולתרום את חלקו בחיי היום יום. מכאן שאבתי לא רק ניסיון בתחום אלא גם ייחודיות בגישה, כך גם בתוצאות.

לאחר עשר שנים של עיסוק בשיקום נכים חשתי צורך לעשות מעבר ושינוי בחיי. הגעתי לענף המכירות, בערוץ הקניות, שם ניהלתי מחלקה של בקרת חוזים. התפקיד כלל מענה קשוב לבעיות הלקוחות ואיתור צרכים.

לאחר צמצומים וארגון מחדש בערוץ הקניות מצאתי את עצמי נשארת בתחום. עברתי לחברת עיסקה טובה שגם היא עוסקת במוצרי צריכה ביתיים. שם שילבתי בין הכישרון המכירתי לבין הידע והניסיון שהיה לי בתחום מוצרי הצריכה והתועלת האמיתית ללקוח. הקשב והתקשורת הטובה הביאו לאיתור צריכים נכון של הלקוחות ומכן להצלחה שהביאה לקידום.

התקדמתי למחלקת ההדרכות של החברה, בה עסקתי בהכשרת אנשי המכירות החדשים בשיטות המכירה שלי.

לאחר זמן לא רב מצאתי את עצמי מתקדמת למשרה ניהולית של ממש. מוניתי למנהלת מחלקת קשרי הלקוחות. המחלקה עסקה בלקוחות שרכשו מוצרים לא יעילים וביקשו לבטל את רכישתם. היכולת לתת מענה בהדרכת הלקוח לשימוש נכון של המוצר וגם כאשר היה צורך בהחלפתו מצאתי דרך להתאים ללקוח מוצר נכון יותר ולשמור עליו במאגר הלקוחות של החברה.

לאחר שמונה שנים בתחום החלטתי לשנות כיוון. כאן פניתי ללימודי אימון (coaching) במכון מראות אסטרטגיה. ההחלטה נבעה מהצורך שלי לבנות חיים עצמאיים.

במסגרת הקורס, ובשלב המיתוג העצמי נולד הרעיון של אימון אישי לניהול בית. למעשה כל חיי עסקתי באימון אישי לניהול בית במסגרת המשפחה החברים ובחיי האישיים. תמיד מצאתי עצמי עורכת שינויים ומתאימה את צורת המגורים לצרכי האישיים. כך גם הדרכתי ועזרתי בניהול תקציב, ניהול זמן, עיצוב הבית ועוד למשפחה ולחברים.

כיום את התכונה הטבעית והניסיון הרב שצברתי תרגמתי לעיסוק המרכזי בחיי תוך שאני מקבלת עידוד ופרגון רב מהסביבה האישית והתעסוקתית.

סגור לתגובות.